Magic Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Magic Anime

Xtreme anime
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Naruto fic [a little funny]

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Kusakabe Maron

Kusakabe Maron


Numarul mesajelor : 3089
Varsta : 28
Localizare : My innocent world^_^
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Thoru Honda
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] Png52cj9
Data de inscriere : 16/07/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 8:35 pm

so..m-am hotarat sa fac un fic Naruto..sper din suflet sa va placa...e ceva amuzant...l-am facut ca sa radeti ^_^ ...deci..enjoy it !

first chapter: O dimineata agitata

-Naruto!! Iesi odata din baie sau iti bag capul in WC !
Acestea fura primele vorbe ce rasunau prin hotel la ora 8 dimineata. Fusesera spuse de o fata cu parul roz ce statea destul de nervoasa in fata unei usi. Avea in mana o periuta de dinti, de culoare verde ca si ochii ei frumosi, si un prosop tot verde cu niste dungi roz pe margini. Sakura Haruno in carne si oase. Era imbracata in niste pijamale roz cu flori albe. Astepta atat de nervoasa incat daca cineva era langa ea,sigur nu traia mai mult de 2 minute.
-Naruto! Stiu ca nu prea ai mai facut cunostinda cu dusul si cu wc-ul in timpul misiunii insa asta nu inseamna ca trebuie sa stai acolo 100 de ani !! tipa rozalia.
De ea se apropia incet un baiat cu parul negru si ochii la fel, de te pierdeai in privirea lui. Era imbracat in niste pijamale albastre cu alb si avea in mana un prosop si o periuta de dinti. Purta decat pantalonii pe el, pieptul avandu-l gol. Arata asa bine...
-...Sakura, nu trebuie sa iti irosesti cuvintele, poate a cazut in WC sau s-a aruncat pe geamul din baie, spuse acesta incet, sec, insa cu o voce senzuala ca de obicei.
Uneori nu vorbea deloc pentru ca era o fire mai retrasa, tacuta si sarcastica. Daca avea sa iti spuna vreodata un compliment ori era vis ori zburau porcii. Unicul Sasuke Uchiha.
-Buna dimineata Sasuke...
-Mda..neata'.
-Hei, mi-a vazut cineva bandaua satului nostru? spuse un tip mai mare decat cei doi care aparu dintr-o camera, cu o frizura ciudata si cu o masca.Kakashi Hatake, senseiul lor.
-Sensei, ar trebui sa aveti grija de lucrurile dumneavoastre, adauga rozalia.
-Da, Sakura are dreptate, sopti si brunetul ce isi tinea mainile incrucisate si statea in spatele fetei, parca mirosindu-i parul.
-Mda..poate asa e. Mersi baieti pentru "ajutor".
Kakashi se intoarse inapoi in camera ca sa isi caute blestemata de banda. Se auzi o pocnitura puternica. Fusese usa de la baie care se deschise violent.
-Ce super a fost! E o dimineata perfecta! rosti un blond cu ochii albastrii ca cerul si parul ciufulit.
Naruto Uzumaki mereu prezent.
-Naruto...idiotule!! a urmat un pumn din partea Sakurei pentru bietul Naruto. Data viitoare baia ta va fi boschetul de afara ma auzi?? era nervoasa si asta se vedea.
In fond, a asteptat o jumatate de ora la usa.
-Fraiere...,murmura si brunetul care parca incepu sa rada incet de replica fetei.
Era echipa 7, originala si unica. Acelasi Sasuke Uchiha[nume de cod: brunetul], dragut la infatisare incat te topeai in fata lui insa cam nesuferit si rece. Aceasi Sakura Haruno[nume de cod: rozalia], indragostita de brunet insa mult mai frumoasa iar ochii ei de smarald topeau orice baiat. Acelasi Kakashi[nume de cod: sensei], misterios, cu nasul mereu in cartea lui insa cu unicele si vechile scuze cand venea vorba de intarziat. Si nu in ultimul rand Naruto Uzumaki[nume de cod: blondul], energic, amuzant, cam prostut si visator.
Terminasera o misiune blestemata si se oprira la un hotel pentru odihna. Nu de mult timp, doar de seara erau acolo.
Era dimineata, una destul de agitata pentru toti, incat si pasarile din copaci au plecat in alt loc pentru stat.
-Sakura-chan, ce am facut de data asta? se plangea blondul.
Rozalia nu mai apuca sa zica de ce pentru ca Sasuke i-o lua inainte.
-Unu. Ai stat o jumatate de ora in baia aia nenorocita. Doi. Aseara faceai ca toate alea de am adormit cam pe la unu noaptea. Trei. Ai suparat-o pe Sakura si asta nu e bine, stii doar ca ai sa o incasezi mereu de la ea cat si de la mine. Alte comentarii fraiere ? il intreba Sasuke putin nervos.
-Nici unul nici unul.
Dupa ce rozalia si brunetul au terminat cu baia toti s-au dus la masa, erau lihniti. Ca de obicei, Kakashi sensei cu nasul in cartea lui. Naruto comandase cam 3 farfurii cu ramen, nu ca si ceilalti doi care sigur le ajungeau una singura.
-Sasuke-kun..nu crezi ca este o dimineata cam agitata ? il intreba Sakura incet pe brunet.
-Ba da. Una chiar ciudata pana si pentru mine.
Sakura se uita mirata la baiatul de langa ea dar in acelasi timp inima batandu-i puternic.


deci..ce ziceti..va placut ?? astept pareri
adieu !


[edit]: am edidat greselile de tastatura..mersi ca mi-ai zis kaname-chan.


Ultima editare efectuata de catre Kusakabe Maron in Vin Iul 18, 2008 10:23 am, editata de 7 ori
Sus In jos
Chidori Kaname
Admin
Chidori Kaname


Numarul mesajelor : 1819
Varsta : 31
Localizare : Tokyo
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Kaneto Sayuri
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] 1172368541_anime34
Data de inscriere : 24/06/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:54 pm

,,Acestea fu primele vorbe'' - nu e corect asa ci ,,acestea fura primele cuvinte''
,,Astepta (atat de ) nervoasa incat daca cineva era langa ea (sigur )nu traia mai mult de 2 minute. ''
,,Sensei, ar trebui sa aveti grija de lucrurile voastre.'' - nu prea suna bine asa ci cred ca ar fi mai ok asa : sensei , ar trebui sa aveti grija de lucrurile dumnevoastra '' daca vrei sa zici asa
,,iar ochii ei de smarald topea ( nu topea ci topeau ) orice baiat''
mai ai cateva greseli de tastare , dar sa zicem ca le trec cu vederea
acum sa spun si ce mi-a placut : mey , ai talent la scris asat e sigur , mi-a placut cum ai incepu , sa zicem ca descrii binisor si te descurci , desi se cam vede ca e primul tau fic sau ma insel ? oricum , am un sfat pe care sper sa-l urmezi : desi acest capitol m-a captivat de la inceput , ar fi bine sa-l faci mai lung pentru ca nu se prea intelege despre ce anume este vorba aici : ai afcut o scurta prezentare si o mica situatie comica....ma astept de la mai mult din partea ta...ar fi pacat sa nu te tii de treaba pentur ca repet ai talent , dar ai grija cum tastezi si la exprimare pentur ca e putin cam greoaie .
Mult succes si sper ca aceste critici din partea mea nu te-au descurajat !
Ja ne si abia astept urmatorul tau capitol !
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Kusakabe Maron

Kusakabe Maron


Numarul mesajelor : 3089
Varsta : 28
Localizare : My innocent world^_^
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Thoru Honda
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] Png52cj9
Data de inscriere : 16/07/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 10:14 pm

thx a lot kaname-chan ca ai trecut si pe la ficul meu
well...cum sa zic...cu greselile de tastare..stiu..mereu am probleme..si nu inteleg...verific tot inainte sa postez mah si tot are Laughing Evil or Very Mad ..cred ca imi trebuiesc niste ochelari
asa...well...nu este primul meu fic...defapt mai am unul insa e romanic rau si probabil de aceea ti se pare ca acesta este primul ca pana acum nu am facut ceva de genu...si nu am scris la persoana a 3 a.....celalalt e scris doar la persoana 1...ca la aia ma pricep bine
stiu...hai ca ma bucur...ai zis ca am descriere [arigato!!!]
mersi mult pentru ca ti-ai zis parerea si...
sunt doar un copil de 12 ani ce incearca sa scrie ficuri..patetic nu ?
lol! ...glumesc
ms inca odata...adieu !
PS : mai astept comentarii de la altii..poate vede careva povestea mea
Sus In jos
Chidori Kaname
Admin
Chidori Kaname


Numarul mesajelor : 1819
Varsta : 31
Localizare : Tokyo
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Kaneto Sayuri
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] 1172368541_anime34
Data de inscriere : 24/06/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 10:18 pm

ai unul romantic ? pey ce mai astepti micuto ? pune-l ca cele romantice sunt slabiciunea mea
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Sasuke
Admin
Sasuke


Numarul mesajelor : 2879
Varsta : 27
Localizare : Tara Focului : Satul ascuns intre frunze
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Ryuu Ken
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] 256d0999c9a9c0_full
Data de inscriere : 24/06/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeVin Iul 18, 2008 10:23 am

Felicitari , super tare fic-ul , esti talentata nu gluma , cateva greseli de scriere dar nu cont . super tare .
Sus In jos
https://magicrpg.aforumfree.com
Sora Neagino

Sora Neagino


Numarul mesajelor : 605
Localizare : Tokyo
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Shiki Tohno
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] Anime
Data de inscriere : 03/07/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeVin Iul 18, 2008 2:20 pm

Imi place cum te exprimi,poveste este buna ,ai unele greseli.Nu sunt de acord cu rozalia,brunetul si blondul ,mai bine pui numele lor.Sa scri in continuare ,apropo ai inceput vreo poveste de groaza?
Sus In jos
Chidori Kaname
Admin
Chidori Kaname


Numarul mesajelor : 1819
Varsta : 31
Localizare : Tokyo
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Kaneto Sayuri
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] 1172368541_anime34
Data de inscriere : 24/06/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeVin Iul 18, 2008 4:53 pm

sora , pot sa-ti explic eu de ca face asta si sunt de aocrd cu exprimarea asta : o face pentur ca sa evite repetitia
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Sora Neagino

Sora Neagino


Numarul mesajelor : 605
Localizare : Tokyo
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Shiki Tohno
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] Anime
Data de inscriere : 03/07/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeSam Iul 19, 2008 10:27 am

da dar in afara de inceput putin a spus numai rozalia,brunetul,blondul Very Happy in rewst ti-am mai spus totul imi place
Sus In jos
Sasuke
Admin
Sasuke


Numarul mesajelor : 2879
Varsta : 27
Localizare : Tara Focului : Satul ascuns intre frunze
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Ryuu Ken
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] 256d0999c9a9c0_full
Data de inscriere : 24/06/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeSam Iul 19, 2008 10:31 am

mey ideile sunt geniale si nu am ce comenta .
Sus In jos
https://magicrpg.aforumfree.com
Chidori Kaname
Admin
Chidori Kaname


Numarul mesajelor : 1819
Varsta : 31
Localizare : Tokyo
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Kaneto Sayuri
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] 1172368541_anime34
Data de inscriere : 24/06/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeSam Iul 19, 2008 6:23 pm

hei ia gata lasa-ti criticile ca ajung , asadar maron asteptam urmatorul capitol cu nerabdare
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Lina Inverse
Admin
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Localizare : Zephilia
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Data de inscriere : 24/06/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeLun Iul 21, 2008 8:06 pm

ma bag si eu in vorba...cu morti n-aveti vreunu?
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Chidori Kaname
Admin
Chidori Kaname


Numarul mesajelor : 1819
Varsta : 31
Localizare : Tokyo
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Kaneto Sayuri
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] 1172368541_anime34
Data de inscriere : 24/06/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 10:31 pm

mey nu mai speria oamenii comenteaza mai bine povestea
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Kusakabe Maron

Kusakabe Maron


Numarul mesajelor : 3089
Varsta : 28
Localizare : My innocent world^_^
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Thoru Honda
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] Png52cj9
Data de inscriere : 16/07/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 6:23 am

multumesc baieti....ca va placut...am crezut ca e varza
lol...Lina-chan......daca vrei cu mori sau ceva de genu cauta un fic horror...eu una nu stiu daca voi face vreodata unu

so....continuarea

Capitolul 2: Dezastru in bucatarie.

Cei patru savurau in continuare dimineata agitata. Deodata, blondul se ridica.
-Mai vreau o portie de ramen!
Se facu o liniste completa. Nu se auzea nimic de la bucatarie, de parca era parasita. Naruto deja facea crize, pentru ca ii era foamne ca de obicei. Rozalia se ridica si ea, indreptandu-se spre bucatarie. Era o curatenie deplina acolo. Sakura observa un bilet pe masa si il lua, vrand sa vada ce scrie in el.


"Ne pare nespus de rau insa a intervenit ceva important si a trebuit sa plecam. Daca vreti sa va faceti mancare aveti toate cele necesare. Fructele si legumele sunt in cealalta camera iar ingredientele in dulapul de sus. Ne vom intoarce maine, cel tarziu luni. Inca odata sincere scuze."


Acest bilet era de la administratorul hotelului si de la bucatar...deci, cei patru au ramas singuri.
-Ce...? NU...nu e adevarat. Si cine o sa faca mancare? Lui Naruto nu o sa ii placa...
Fata lua biletul si se intoarse la prietenii ei. Il arata brunetului, care, dupa ce il citi, era la fel de plictisit ca si pana atunci. Nu ii pasa, pentru el chestiile de genu erau doar lucruri banale, situatii banale, ceva fara rost. Acesta lua biletul din nou si se facu mai comod pe scaun.
-Acum...cascati urechile! spuse acesta rece si se stia ca sigur nu avea sa repete.
A citit ce scria pe bucata de hartie. Blondul incepu sa rada in felul lui si asta era ciudat. Doar nu se gandea.....sa faca EL mancare sau ceva de genu. Se facu o liniste completa, Naruto tacu din gura cand brunetul se uita urat la el. Kakashi sensei isi inchise cartea si se duse afara, la o plimbare. Cand usa fu inchisa Naruto sari in picioare de bucurie.
-Asa. Am o idee. O sa fac cel mai tare ramen din lume insa voi avea nevoie de ajutor. Ce ziceti baieti ?
-ESTI NEBUN ? il intreba fata.
Era clar. Daca blondul facea mancare, totul se transforma intr-un mare dezastru. Naruto se duse la bucatarie si se apuca de asa zisul ramen. Cei doi nu l-au oprit, pana la urma nu ii interesa. Rozalia se uita prin jur, ii placea sa studieze locul. Sasuke facea cam acelasi lucru insa cu mare dezinteres, nu ii pasa, doar ca nu avea ce face. Blondul vorbea intruna, dar mai mult vorbea singur pentru ca nimeni nu il asculta.
-Naruto, ce faci cu pachetele alea de faina? il intreba Sakura.
-Ma joc.
Adevarat. Se juca cu ele aruncandu-le in sus insa la un momentdat se impiedica iar unu se indrepta direct spre fata. In doua secunde aceasta era alba din cap pana in picioare.
*Chaa!!! A incurcat-o !* adauga si vocea interioara a Sakurei ce era enervata la culme.
Fata se scutura incet de praful alb dar in acelasi timp frustrata, ii venea sa il omoare pe baiat. Observa o rosie pe masa asa ca nu mai ezita si o lua.
-Naruto...prostule! si spunand asta o arunca direct catre baiat.
Acesta se feri si brunetul primi lovitura.
Se facu o din nou liniste, Sakura si Naruto nu stiau unde sa se ascunda, ii erau frica de Sasuke, daca il enervau nu scapau usor si de data asta chiar au facut-o. Naruto se ascunse imediat in spatele Sakurei .Baiatul din fata lor isi stergea incet chipul de sucul rosu si se vedea ca nu era in toane bune.
-Baieti..., rosti acesta incet uitandu-se la cei doi prieteni ai lui.
Fusese o privire de gheata ce ii lasa neclintiti si speriati.
-Vad ca va place sa jucati murdar, continua brunetul, insa...nu scapati atat de usor.
Sasuke vazu e placinta de fructe pe masa asa ca fara sa mai astepte o lua, aruncand-o in cei doi. Era un razboi, fiecare avand ca arma mancarea. In timp ce toti se "luptau" bucataria incepea sa devina din ce in ce mai murdara fara ca cineva sa isi dea seama. Dintr-o simpla prostie s-a ajuns la distractie, pentru ca erau fericiti. Dupa o ora de Razboi Mondial, senseiul intra usor pe usa insa fu intampinat de trei rosii. Rozalia isi dadu seama ce greseala au facut cu totii asa ca ii opri pe cei doi aiuriti.
-Kakashi sensei ne pare nespus de rau, nu am vrut sa facem asta.
-Ehh...nu-i nimic. Chiar imi era dor de o rosie insa...trebuie sa faceti curatenie, spuse acesta aratand usor cu degetul.
Cei trei s-au uitat in jur. Totul era distrus, pe jos, pe mobila, pe frigider, pe geamuri, peste tot era numai si numai mancare, iar acum trebuia sa fie curatenie deplina ca si cum nu se intamplase nimic acolo. Cum de nu si-au dat seama ce era in jurul lor? Cum de nu si-au dat seama ca au distrus totul? Simplu: erau prea amuzati de situatie ca niste copii incat jocul era cel mai important in acel moment. Naruto ofta adanc, Sasuke ichise ochii avand mainile in buzunar, iar Sakura se simtea vinovata. Senseiul pleca, nu mai era treaba lui. Rozalia a iesit din camera iar dupa cateva minute se intoarse cu niste galeti si diferite chestii de curatat. Baietii se certau.
-E vina ta fraiere, tu ai inceput! rosti brunetul.
-Termina Sasuke! E vina ta nenorocitule!
-Hei voi doi terminati si apucati-va de lucru, spuse fata cu un ton ce te obliga sa il asculti.
Trecusera doua ore, Sakura inca stergea urmele de rosie de pe perete. Naruto matura pe jos iar Sasuke curata geamurile. Mai aveau putin si se vedea ca au obosit. Dupa doua minute rozalia se ridica.
-Eu am terminat, spuse aceasta incet.
Iesii afara si se aseza pe scari uitandu-se la cer. Brunetul se apropie de ea.
-Esti bine?
-Sunt bine insa...simt ca e vina mea.
-Nu este vina ta, toti suntem vinovati asa ca nu mai fi trista.
Fata ramasese uimita.El spusese asta ? Chiar daca in vorbele sale se cunostea o urma de raceala, parca avea alt ton. Repet...El sa spuna asta, el care este cel mai rece, cel mai arogant, cel mai tacut...cel mai trist...Fata se uita la el.
-Sasuke-kun...esti bine ?
-Eu da.
Deodata se auzi un zgomot puternic din bucatarie.
-Bine...ce a mai facut fraierul asta acum ?
Cei doi au intrat. Era curatenie insa nu si pe aragaz. Se parea ca Naruto se apucase deja de ramenul sau special.
-Aiuritule...tu cureti de data asta, eu nu mai fac nimic, rosti rozalia suparata iar brunetul ii dadu dreptate.
Naruto tacu din gura si zambi prosteste, continuand sa faca mancare. Fata ofta si iesi din nou afara iar baiatul facu la fel. Deodata Kakashi sensei aparu in fatal lor.
-Buna ! Deci...cum merge treaba ?
-Bine...Naruto mai are ceva de facut insa va termina repede.
Deodata se auzi un alt sunet, insa de data asta si mai puternic incat cei trei s-au speriat. Blondul iesi mandru pe usa.
-Gata cu ramenul si...am facut si curatenie. Acum putem sta degeaba...sau putem manca!
-Lasa mancarea pe mai incolo. Ce ziceti de niste teste? intreba senseiul zambind.
Cei trei erau de accord mai ales blondul.


Nu stiu daca e scurt insa.....sper ca am scris ceva...data viitoare va fi mai lung^^
hope you like it! ^_^si...daca mai am vreo greseala de tastatura...ma spanzur....am verificat de 3 ori...>__<...acum mai e si ora 7 dimineata........
Sus In jos
Chidori Kaname
Admin
Chidori Kaname


Numarul mesajelor : 1819
Varsta : 31
Localizare : Tokyo
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Kaneto Sayuri
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] 1172368541_anime34
Data de inscriere : 24/06/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 8:27 am

wow frumos capitol mey , dar am vazut o repetitie : ,,doar lucruri banale, situatii banale, ceva fara rost . '' poti scapa de situatii banale pentru ca ar suna mai frumos .
,, ii erau frica'' - nu nu ce-i asta ? le era frica mey
bun ai doua greseli de tastat : ,,Cei trei erau de accord mai ales blondul.'' aici micuto ai mancat cateva cuvinte , ,,in fatal lor'' nu te mai grabi mey ca gresesti usor
Bun , deci pot sa spun ca ai progresat destul de mult si asta imi place . Mai ai putin de munca , dar nimeni nu e perfect . Oricum , capitolul este mai lung , are si actiune , frumos descris , frumos construit , frumos gandit . Bravo mey , acum iti pot spune bravo . Pe viitor nu te mai grabi la tastat ok? Sa scrii repede urmatorul capitol .
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Sasuke
Admin
Sasuke


Numarul mesajelor : 2879
Varsta : 27
Localizare : Tara Focului : Satul ascuns intre frunze
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Ryuu Ken
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] 256d0999c9a9c0_full
Data de inscriere : 24/06/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 9:14 am

Misto bataie cu mancare ! Buna ideea . ai putine greseli mai putine ca data trecuta deci progresezi felicitari cheers tine-o tot asa .
Sus In jos
https://magicrpg.aforumfree.com
Kusakabe Maron

Kusakabe Maron


Numarul mesajelor : 3089
Varsta : 28
Localizare : My innocent world^_^
Respectarea regulilor :
Naruto fic [a little funny] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Naruto fic [a little funny] Right_bar_bleue

Numele Personajului : Thoru Honda
Personaj 2 : Naruto fic [a little funny] Png52cj9
Data de inscriere : 16/07/2008

Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 9:20 am

well...arigato mina ^^ o sa aduc cat de repede pot continuarea...asteptati un edit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Naruto fic [a little funny] Empty
MesajSubiect: Re: Naruto fic [a little funny]   Naruto fic [a little funny] Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto fic [a little funny]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Anime :: Coltul de talent :: Fan Fiction-
Mergi direct la: